Movies
Ratings
118
DrumlineRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0