Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Shared Office HookupRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
SingderellaRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0