Movies
Ratings
173
The WailingRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
HolidateRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0