Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 2.0
MissingRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0