Titles you rated
MiseryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0