Series
Ratings
53
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- FargoRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0- That '70s ShowRated ★ 5.0
- That '70s ShowRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0