Titles you rated
Flower of EvilRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0