Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BreakingRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0