Series
Ratings
159
My NameRated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0