Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0