Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5