Titles you rated
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0