Series
Ratings
172
My Dear ExesRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 1.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Shooting StarsRated ★ 3.0
LIFERated ★ 2.5