Series
Ratings
79
Tong: MemoriesRated ★ 0.5
EliteRated ★ 0.5
EliteRated ★ 2.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 0.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0