Series
Ratings
55
As You Stood ByRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Island Part 1Rated ★ 0.5
WestworldRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5