Movies
Ratings
199
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
PaulRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0