Movies
Ratings
20
U-571Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0