Movies
Ratings
1084
Get My RevengeRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Avengers Confidential: Black Widow & PunisherRated ★ 4.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 1.0
CellRated ★ 1.0
ColoniaRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Z for ZachariahRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 4.0
SouthboundRated ★ 1.0
FocusRated ★ 3.0