Movies
Ratings
410
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5