Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0