Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5