Movies
Ratings
389
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
13thRated ★ 4.0
42Rated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5