Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5- Space BrothersRated ★ 4.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- PlanetesRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0