Series
Ratings
184
DexterRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.0
My Life as Inukai-san's Dog.Rated ★ 1.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 1.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Redo of HealerRated ★ 1.5
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 1.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 1.5
My First Girlfriend is a GalRated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.0
DATE A LIVERated ★ 2.0- 원피스 23기Rated ★ 2.0
- 원피스 22기Rated ★ 2.0