Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
MommyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0