Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
Sixth SenseRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.0
River Where the Moon RisesRated ★ 3.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
- Squid Girl!Rated ★ 3.0
- Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5