Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.5