Movies
Ratings
464
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Rio 2Rated ★ 2.0
Venus TalkRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5