Titles you rated
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
FlowRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
NovocaineRated ★ 2.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5