Titles you rated
The SuspectRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0