Titles you rated
DerailmentRated ★ 3.5
The Wanted DetectiveRated ★ 3.5
Amidst a Snowstorm of LoveRated ★ 4.0
Love, Take TwoRated ★ 4.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Close to YouRated ★ 3.0
Twelve LettersRated ★ 4.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 4.0
Falling Into YouRated ★ 3.5
Go Back LoverRated ★ 3.5
Ski into LoveRated ★ 3.5
You Are My SecretRated ★ 2.5
The DoubleRated ★ 4.5
Flourished PeonyRated ★ 4.5
Our GenerationRated ★ 4.0
Love Me, Love My VoiceRated ★ 3.0
City of RomanceRated ★ 2.5
As Beautiful As YouRated ★ 2.5
RebornRated ★ 2.0