Series
Ratings
84- 데스노트Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Berserk Season 2Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.5- 闘牌伝説 アカギRated ★ 3.5