Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.5
The KingdomRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5