Movies
Ratings
493
FuryRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
American History XRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
War HorseRated ★ 0.5
Mother!Rated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5