Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5