Movies
Ratings
523
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Power RangersRated ★ 2.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 2.5- Sing My LifeRated ★ 5.0
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 0.5
[REC]³ GenesisRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
APT.Rated ★ 2.0
Granny's Got TalentRated ★ 0.5