Movies
Ratings
201
Two LoversRated ★ 4.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
I am MoreRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0