Titles you rated
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 1.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
BanG Dream! Season 3Rated ★ 3.5
BanG Dream! Season 2Rated ★ 3.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.0