Titles you rated
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0