Series
Ratings
20
StrangerRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0