Movies
Ratings
143
Midnight SunRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
Suddenly Last SummerRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0