Movies
Ratings
230
Despicable MeRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5