Movies
Ratings
200
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0