Movies
Ratings
55
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
PollockRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0