Titles you rated
AkiraRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
NeighboursRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
EmotionRated ★ 5.0
Kagero-zaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 1.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0