Titles you rated
- Face MeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.5
Check-in HanyangRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
The Black Sheep GameRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0