Movies
Ratings
51
JunoRated ★ 5.0
HitchRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0