Movies
Ratings
862
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0