Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5