Movies
Ratings
794
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Blind DetectiveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Where the Wild Things AreRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Movie 43Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Two Faces of JanuaryRated ★ 2.5
The Book ThiefRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0